Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

İş Güvenliği

Marka: Binçeşit Stok Kodu: VT.000615
AREL TOPRAKLI ERKEK FİŞTopraklı Erkek FiŞBir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. ..
6,00TL
Marka: Binçeşit Stok Kodu: VT.000120
BARET KEP SARIŞapka Kep Baret (Sarı-Beyaz-Kırmızı-Mavi)Normal Tip Standart Baretİş güvenliği standartlara uygun olarak üretilmiş, darbe emici özellikli, ayarlanabilir baret.Branşlara Göre Renk SeçimleriSarı - İşçilerBeyaz - Üst Düzey Yönetici ve ZiyaretçiMavi - Mühendis ve Teknik Elem..
22,00TL
Marka: Binçeşit Stok Kodu: VT.000121
BARET KEP YEŞİLŞapka Kep Baret (Sarı-Beyaz-Kırmızı-Mavi)Normal Tip Standart Baretİş güvenliği standartlara uygun olarak üretilmiş, darbe emici özellikli, ayarlanabilir baret.Branşlara Göre Renk SeçimleriSarı - İşçilerBeyaz - Üst Düzey Yönetici ve ZiyaretçiMavi - Mühendis ve Teknik Ele..
22,00TL
Marka: Binçeşit Stok Kodu: VT.000119
BARET MANUEL KIRMIZIŞapka  Baret (Sarı-Beyaz-Kırmızı-Mavi)Normal Tip Standart Baretİş güvenliği standartlara uygun olarak üretilmiş, darbe emici özellikli, ayarlanabilir baret.Branşlara Göre Renk SeçimleriSarı - İşçilerBeyaz - Üst Düzey Yönetici ve ZiyaretçiMavi - Mühendis ve Tek..
18,00TL
Marka: Binçeşit Stok Kodu: VT.000117
BARET MANUEL SARIŞapka  Baret (Sarı-Beyaz-Kırmızı-Mavi)Normal Tip Standart Baretİş güvenliği standartlara uygun olarak üretilmiş, darbe emici özellikli, ayarlanabilir baret.Branşlara Göre Renk SeçimleriSarı - İşçilerBeyaz - Üst Düzey Yönetici ve ZiyaretçiMavi - Mühendis ve Teknik..
16,00TL
Marka: Binçeşit Stok Kodu: VT.000118
BARET YEŞİL MANUELŞapka  Baret (Sarı-Beyaz-Kırmızı-Mavi)Normal Tip Standart Baretİş güvenliği standartlara uygun olarak üretilmiş, darbe emici özellikli, ayarlanabilir baret.Branşlara Göre Renk SeçimleriSarı - İşçilerBeyaz - Üst Düzey Yönetici ve ZiyaretçiMavi - Mühendis ve Tekni..
16,00TL
Marka: Binçeşit Stok Kodu: VT.000127
BAŞ KULAKLIK TIKACI Gürültü önleyici koruyucu iş kulaklık - 27 db Hafif tasarımlı, yumuşak sünger köpük aşağı yukarı ayarlanabilir baş bandı.Katlanabilir özelliğe sahiptir. Orta düzeyde gürültü seviyesi olan ortamlar için uygun..
25,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)
Whatsapp